MK  AUTODOPLŇKY  Proč nakoupit u Nás? A proč ne ? 

FOTOGALERIE -Autopotahů

Zde si můžete prohlédnout natažené autopotahy od nás. Po dohodě v našem obchodě je možnost natažení autopotahů, které si u nás zakoupíte. S výběrem vám poradí náš školený prodavač, tak aby autopotahy opravdu dobře pasovaly. Autopotahy odborně dopasujeme pod plasty , tak aby potahy byly opravdu dobře vypnuté. U autopotahů řady PREMIUM je možnost vybírat za 3 barev boků. 1.Boky A (šedočerné) 2. Boky B (světle šedé ) , Boky C (černé) Uvádějte při objednávce.

Logo-Výšivka

Výšivky je možné umístit na přepažení v horní části opěradla , nebo na hlavové opěrky. Je možno vyšít například LOGO AUTA nebo libovolný nápis, který si zvolíte.Složitější výšivku naceníme po shlédnutí našim grafikem.V případě výšivky uvádějte v objednávce u Autopotahů řady PREMIUM, napište do poznámky jakou barvu a typ výšivky chcete.Cena výšivek bude připočtena k potahům.

Ceník výšivek

Výšivka- Logo auta 2x na obě přední opěradla, Cena 200kč s DPH

Výšivka- Nápis například Renault 2x na obě přední opěradla, Cena 200kč s DPH

Výšivka- Logo auta+nápis pod logo 2x na obě přední opěradla, Cena 300kč s DPH

 

Ceník natažení Autopotahů

Natažení Autopotahů na přední sedadla 250kč bez DPH

Natažení Autopotahů na celé auto 400-500kč bez DPH

Autopotahy šité na míru

Hyundai santa fe Premium vzor 202 boky C Renault Scenic Premium vzor 101 boky B Chevrolet Cruze Premium vzor 55 , boky A Škoda Octavia II.Premium vzor 101 boky A Ford Focus Premium vzor 104 boky A